Буріння

Будівництво будь-якої будівлі починається з підготовчих робіт, до яких відноситься і лідерне буріння паль під фундамент. Це забезпечить будівлі надійність і тривалий термін експлуатації якщо грунт, на якому планується зведення об’єкта, має високу щільність. Тому, до початку буріння фундаменту, попередньо досліджуються характер грунту, очищують ділянку від зайвих насаджень і сміття, робиться розмітка кордонів свайної конструкції.

Перш ніж в свердловинні колодязі встановлюється гідроізоляція і вони заливаються бетоном, фахівці пробивають невеликі отвори, в попередньо зазначених місцях за допомогою бурових інструментів, і, за допомогою бурових машин або малогабаритних бурових установок, проводять буріння ям під фундамент.

Залежно від виду грунту, бурова установка працює різними методами. Шнековий бур призначений для грунту низької щільності, а спеціальні рідини з подальшим зміцненням стінок свердловин – для м’якої грунту.

Після пробивання свердловини потрібних розмірів в них вставляють підходящі палі різного виду:

 • буронабівні конструкції

Підходять для невеликих споруд, наприклад, для невисоких цегляних будинків. У буровий отвір (діаметри конструкцій можуть бути різними в залежності від навантаження, в основному від 150 до 650 мм) монтується обсадная труба і заливається бетоном. Переваги буронабивних паль в тому, що вони більш стійкі до корозійного впливу, не руйнуються грунту навколо будівельного майданчика, встановлення конструкцій відбувається навіть в самій м’якому грунті, до 100 років термін експлуатації, не виникне зрушень при установці паль завдяки точному розміщенню фундаменту.

 • грунтові конструкції

На відміну від набивних конструкцій, свердловини забивають щільним грунтом, що призводить до ущільнення грунту під будівельною спорудою. Переваги такої конструкції в більш низькій цінф, на відміну від залізобетонних опор, у швидкій установці фундаменту, не заважає проведенню будівельних робіт, процес виконується при будь-якій погоді і кліматі, значна економія бетону. Недолік пальових фундаментів – це неможливість будівництва підвалів в будинку.

Затребуваність пальових фундаментів пояснюється можливістю закладки навіть в складних грунтах. Конструкції основи спираються на міцні гірські породи і захищають споруди від деформацій, зсувів і сезонних підтоплень.

Виконуючи бурильні роботи, ми розраховуємо глибину і діаметр свердловинного колодязя, вибираємо спецтехніку і технології з урахуванням геологічних показників будівельної ділянки, навантаження і габаритів конструкції.

Услуги нашей компании:

Замовити послуги
нашого виробництва
Передзвонимо вам та відповімо
на всі питання по послугам нашого виробництва.


  НАШІ СЕРТИФІКАТИ

  Наші контакти:

  Адреса:

  Україна, м. Київ, ул.Волинская 48

  Тарасенков Сергій

  технічний директор
  067-397-77-69

  для технічних питань по будівництву і монтажу залізобетонних виробів.


  Сірий Сергій

  начальник відділу збуту
  099-446-77-00

  для розрахунку вартості замовлень

  x
  Чудово!
  Заявка прийнята

  Найближчим часом наш співробітник зв'яжеться з Вами і відповість на всі питання.

  x
  Замовити дзвінок


   x
   Замовити продукцію