Підйомник Haulotte HA 16 SPX 

 Підйомник Haulotte HA 16 SPX 

Колінчастий дизельний підйомник Haulotte HA 16 SPX – це один з найпопулярніших засобів проведення різних ремонтних, монтажних та інших видів робіт в місцях, доступ до яких ускладнений, наприклад, через наявність перешкод у вигляді труб або проводів. Ці підйомники здатні згинатися в декількох колінах, що забезпечує доступ в такі місця, як би огинаючи перешкоду. Перевагою даної моделі є те, що максимальна висота перегину над перешкодою у неї досягає 6,6 м.

Колінчастий дизельний підйомник Haulotte HA 16 SPX розташовується на самохідній платформі, оснащеною надійними всюдихідними колесами. До того ж, він здатний долати поздовжній ухил до 50%. Це робить ці колінчаті підйомники особливо актуальними в умовах проведення робіт на нерівних поверхнях будівельних майданчиків.

Він здатний піднімати вагу до 230 кг. Робоча висота підйому у підйомника Haulotte HA 16 SPX досягає 16 м. Дані дизельні колінчасті підйомники не доставлять зайвого клопоту при транспортуванні, так як їх конструктивна маса не перевищує 6850 кг, довжина всього 6,65 м, а ширина – 2,25 м. Джерелом харчування йому служить дизельний двигун потужністю 42 к.с. – 31 кВт. Він здатний пересуватися зі швидкістю 1,5 / 5,5 км / год.

Взяти нашу техніку
в оренду
Перезвонимо вам і відповімо
на всі питання по оренді техніки.


  НАШІ СЕРТИФІКАТИ

  Наші контакти:

  Адреса:

  Україна, м. Київ, ул.Волинская 48

  Тарасенков Сергій

  технічний директор
  067-397-77-69

  для технічних питань по будівництву і монтажу залізобетонних виробів.


  Сірий Сергій

  начальник відділу збуту
  099-446-77-00

  для розрахунку вартості замовлень

  x
  Чудово!
  Заявка прийнята

  Найближчим часом наш співробітник зв'яжеться з Вами і відповість на всі питання.

  x
  Замовити дзвінок


   x
   Замовити продукцію